צרו קשר

  ּ

  שער קונזולי

  השימוש בשער חשמלי נפוץ למדיי בימינו. עד לפני מספר עשורים השימוש בשער חשמלי היה שמור רק למוסדות ציבוריים. עם אבטחה גבוהה או בתים מפוארים מאוד. השיפורים הטכנולוגיים שהתחוללו בעולמנו בשנים האחרונות הפכו את השערים החשמליים לזמינים. כעת ניתן לראות שערים חשמליים בכל מקום, ממוסדות ציבוריים גדולים, ועד חניות של בתי פרטיים. אחד מהסוגים המתקדמים של שערים חשמליים הוא שער קונזולי.

  מה זה שער קונזולי?

  הוא שער חשמלי שאינו מחובר למסילה על גבי הקרקע. כמו כל שער חשמלי הוא מופעל על ידי פקודה הניתנת על ידי גורם חיצוני. לרוב לחיצה על כפתור המאפשרת את פתיחת השער. מסילה ייחודית ואביזרים טכנולוגיים מתקדמים מאפשרים לשער לנוע למרות שאינו מחובר או מותקן על גבי מסילה תחתונה. למעשה, יש שיאמרו כי השער נראה כאילו הוא מרחף באוויר. כמובן שהוא אינו באמת מרחף באוויר. השער נישא על גבי מסילה המקובעת לצידו של השער. השער נע על גבי גלגלי פלדה חזקים. הגלגלים מאפשרים את תנועתו של השער הכבד למרות שהוא אינו מונח על הקרקע.

  שימושים:

  שער מותקן לרוב כאשר נדרשת התקנתו של שער כבד אשר ימנע כניסתם של רכבים והולכי רגל, ויחד עם זאת, לא ניתן להתקין מסילה על גבי הקרקע. נכון, אפשר להתקין מחסום זרוע (השער הפשוט והמוכר שנע למעלה ולמטה), אך מחסום אינו נותן מענה בטיחותי מספק, שכן כל מכונית או הולך רגל יוכל להתפרץ דרכו אם הוא ירצה. לכן, מוסדות ומקומות המבקשים להתקין שער כבד ובטיחותי, ללא מסילה, יתקינו שער קונזולי.

  יתרונות:

  היתרון העיקרי של השער הקונזולי הוא שהוא יכול להיות מותקן במקומות בהם בעייתי להתקין מסילה. כאשר הקרקע אינה ישרה או אינה סלולה לחלוטין, כמו בדרך עפר, רצוי להתקין את שער. בנוסף, המבנה של השער הקונזולי מאפשר להתקין אותו על גבי קרקע שאיננה ישרה לחלוטין. כלומר ניתן להתקין את השער בירידה או בעלייה.

  איך בנוי שער קונזולי

  יתרון נוסף נובע מהיעדר המסילה. משאיות ורכבים כבדים המובילים משאות ענקיים עלולות להקלע לבעיה בעת מעבר על גבי מסילה. המעבר על גבי המסילה גורם לרכבים אלו לבצע מעין קפיצה קטנה, מה שעלול לערער את יציבות המשא. כאשר מדובר במשאות כבדים במיוחד, הדבר כרוך בסיכון משמעותי, ופעמים רבות מעדיפים שלא לעבור על גבי מסילה שכן זו עלולה להביא לנזק רב. במקומות בהם עוברות משאיות כבדות עם משאות כבדים במיוחד מומלץ להתקין שערים קונזוליים.

  שער קונזולי מאפשר גם פתיחה וסגירה חוזרת של השער, ללא בלאי משמעותי. שער כזה לרוב עשוי מחומרים איכותיים וחזים במיוחד, אשר אינם נשחקים ולכן הוא נחשב לשער עמיד במיוחד.

  יתרון נוסף שלעיתים נוטים לזלזל בחשיבותו הוא היתרון האסטתי. שער “מרחף” נראה שער מתקדם יותר משער הנע על גבי מסילה, ולכן הוא גם נראה טוב יותר. לכן פעמים רבות ועדי בית המבקשים להתקין שער בחניה המשותפת, בתים פרטיים ובעלי עסקים קטנים מבקשים להתקין שער קונזולי, על מנת שהכניסה לחנייה הפרטית תראה הכי טוב שאפשר.

  השימושים העיקריים אם כן בשערים קונזוליים הם במוסדות ציבוריים וביטחוניים בהם נדרשת אבטחה גבוהה, מפעלים גדולים, כניסות לישובים, ובעת האחרונה גם בכניסה לחניות ציבוריות קטנות של בתים ועסקים.

  עקב החשיבות של החומרים מהם עשוי השער, ושל איכות התקנתו! מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, כמו חברת “סופר שערים” לביצוע התקנת השער.

  תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

  054-4942065

  כמה שימושי היה המידע בפוסט?

  הקליקו על הכוכבים לדירוג

  Average rating 0 / 5. מספר הדירוגים: 0

  אין דירוגים כרגע.

  אנו מתנצלים שהפוסט לא היה מספיק שימושי עבורך

  עזרו לנו לשפר את הפוסט!

  נשמח אם ספר/י לנו איך ניתן לשפר אותו?

  במידה וגם אתם שוקלים את התקנתו של שער קונזולי, אתם בוודאי כבר יודעים כי מדובר בשערים מיוחדים אשר נדמה כאילו והינם מרחפים באוויר. שערים אלו נפוצים בעיקר במוסדות ציבור שונים, מפעלים רבים ולעיתים אף בבתים פרטיים מסוימים. על מנת להבטיח את העובדה כי השער שלכם יענה בצורה מושלמת על כל צורך והעדפה אישית שלכם, חשוב לוודא כי אתם נעזרים בשירותיה של חברת סופר שערים המיומנת והמקצועית.

  בחירה בהתקנתו של שער קונזולי הינה נפוצה בקרב רבים, זאת הן בתים פרטיים והן במוסדות וארגונים שונים. שער מסוג זה הינו בין הנפוצים ביותר כפתרון איכות לסגירת מפתחים גדולים במיוחד. אך חשוב לזכור כי על מנת להבטיח כי משקל השער לא יפגע בפעילות השער, יש לוודא כי התקנתו מתבצעת תוך הרכבת קורה כפולה וחזקה אשר תישא את משקל השער ותבטיח את פעילותו התקינה למשך זמן.

  וודאו כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מיומנת ומקצועית בתחום השערים אשר יכולה להתאים לכם את המענה האיכותי לו אתם זקוקים בשעה שאתם רוצים לשמור על רמת הפרטיות והביטחון הגבוהה ביותר במקום התעסוקה שלכם. שער זה יסייע לכם ליהנות מבקרת הכניסה והיציאה מהשטח שלכם בצורה אפקטיבית ונוחה ומבלי שאתם תיאלצו לגרור את השער בעצמכם לפתיחה וסגירה שלו.

   

  בעת פניה אל שירותיה של חברת סופר שערים, גם אתם יכולים ליהנות ממענה איכותי ואמין אשר עונה בצורה מרשימה על כל צורך שלכם. בין אם אתם עומדים בפני רכישתו של שער במוסד חינוכי או מפעל ובין אם אתם עומדים בפני בחירתו של שער חשמלי לבית הפרטי שלכם, הרי שכאן תוכלו לזכות בקבלת המענה האיכותי והנחוץ לכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה ולבחור את השער המושלם עבורכם כבר היום. למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 054-4942065.

  שערים קונזוליים הינם שערים חשמליים אשר אינם צריכים להיות מקובעים לקרקע באמצעות מסילה. שערים אלו מהווים פתרון איכותי למקומות שונים בהם הקרקע אינה ישרה לחלוטין. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת סופר שערים ולהבטיח את קבלת המענה האיכותי לו אתם זקוקים, זאת תוך התאמה מדויקת של הפתרון לכל צורך או העדפה אישית שלכם.

  סופר שערים – מענה מקצועי בהתאמה אישית

  חברת סופר שערים המיומנת שמחה לעמוד לשירות לקוחותיה ומסייעת להם מזה שנים ארוכות בהתאמה של כל סוגי השערים לכל צורך או בקשה. הבטיחו גם אתם את קבלת המענה המקצועי והאיכותי הזה וצרו קשר עם צוות החברה כבר היום. לפרטים נוספים בקרו באתר או חייגו למספר 054-4942065.

   

  שערים קונזוליים טומנים בחובם שורה ארוכה של יתרונות חשובים וחיוניים. ביניהם ניתן לציין גם את הנקודות הבאות:

  • השערים הללו מאפשרים הטמעה של שערים נחוצים בכל מקום, זאת גם באזורים בהם יהיה מאתגר במיוחד להניח מסילות של שערים.
  • המבנה המרשים של השארים הללו מסתיר את הגלגלים של השער, ובכך גם מונע חדירת לכלוך, אבק ומים.
  • ניתן יהיה להתאים את השערים המיוחדים הללו למגוון רחב של לוקיישנים, לרבות מקומות עבודה, קיבוצים ואפילו מוסדות חינוך וחניות שונות. שערים מסוג זה מותקנים בסקטור הפרטי והתעשייתי.
  • שערים קונזוליים הינם כבדים במיוחד ומהווים פתרון מושלם למניעת כניסת רכבים זרים למבני ציבור, בנייני מגורים וישובים ועל כן הפכו להיות בחירה פופולרית ומבוקשת על ישי אנשים רבים.

  וודאו כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מיומנת ומנוסה אשר מתאימה לכל אדם את המענה המתאים לו מבחינת השער לו אתם זקוקים. בחירה נכונה בחברה מקצועית ומובילה בתחום השערים תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות ליהנות מהתקנה איכותית ומיומנת אשר שלה דגש על כל אותם הפרטים הקטנים ומבטיחה את האיכות הגבוהה ביותר בתוצר הסופי.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ