צרו קשר

  ּ

  שער פנלים

  שער פנלים הוא שער אשר מורכב מפנלים. הוא מגיע בשני סוגים: שער מתקפל שהוא חשמלי בדר”כ שמתקפל כלפי מעלה בעת פתיחת השער, ושער לא מתקפל. התאמת השער נעשית ע”י איש מקצוע ותיק ומיומן אשר יתאים עבורך את השער. השערים מגיעים במגוון נרחבים של עיצובים וצבעים הכוללים קישוטים, כך שכל מה שנותר לך זה לבחור מתוך המבחר העצום את השער שמתאים לך.

  למה צריך שער פנלים?

  שער פנלים נוח לשימוש, יעיל ואסתטי. השער מגיע באיכות גבוהה מאוד עם רמת גמר גבוהה ומחזיק לאורך תקופה ארוכה. השער מורכב משני סוגי שערים: שער פנלים מתקפל ולא מתקפל. כמו כן ניתן לראות אותו בשילוב עם חומרים נוספים כגון: מתכת, עץ בשילוב עם זכוכית ועוד. שער זה נוצר כתוצאה מריבוי הבנייה הפרטית וריבוי החצרות הפרטיות אשר כוללות חניה. השער תוחם ,מפריד ומגן על הבית או על העסק. הוא מונע מצוקת חניה וחסימה של חניות פרטיות, או שימוש של חניה פרטית ע”י זרים וכן פריצות שונות לבתים.

  איזה סוגי שערי פנלים קיימים?

  השער מגיע בסגנונות שונים אשר כוללים: שער מתקפל, שער לא מתקפל. כל לקוח בהתאם לצרכיו האישיים יבחר בסוג השער שמתאים לו. במידה ומתקשה הלקוח לבחור, מוצע לו התאמה אישית ע”י איש מקצוע בהתאם לצרכים האישיים של הלקוח. סוגי השער שנים כוללים בין היתר את השערים הבאים:

  • שער מתקפל – זהו שער חשמלי לרוב, שבו הפנלים מתקפלים כלפי מעלה בעת פתיחת השער. השער עשוי ממתכת קלה או פלסטיק חזק.
  • שער לא מתקפל – מדובר על שער חשמלי אשר לא מתקפל. והפנלים הם לרוב עוד קישוט יפה לעין והשער עשוי כמקשה אחת. לעיתים, מדובר על פאנלים אשר מחוברים זה לזה.

  למה כדאי לי לרכוש שער פנלים?

  לשערים מסוג זה יתרונות לא מעטים. הוא חזק, נוח לשימוש, בעל איכות גבוהה מאוד הכוללת רמת גמר גבוהה ונשאר איתנו לאורך שנים רבות. אך מעבר לכך, תוכלו ליהנות ממגוון העיצובים השונים של שער זה. וכן לבחור אם ברצונכם שער חשמלי מתקפל או שער לא מתקפל. בנוסף, השער מגיע עם קישוט יפה לעין , כך שהוא לא עוד סתם שער רגיל. כך שאם אתה מחפש שער איכותי, חזק בעל רמת גמר גבוהה שיחזיק לך לאורך שנים שער הפאנלים הוא השער עבורך.

  תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

  054-4942065

  כמה שימושי היה המידע בפוסט?

  הקליקו על הכוכבים לדירוג

  Average rating 1 / 5. מספר הדירוגים: 1

  אין דירוגים כרגע.

  אנו מתנצלים שהפוסט לא היה מספיק שימושי עבורך

  עזרו לנו לשפר את הפוסט!

  נשמח אם ספר/י לנו איך ניתן לשפר אותו?

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ