צרו קשר
ּ

שערים מאלומיניום

שערים מאלומיניום הם שערים אשר משאירים רושם חיובי במיוחד. מדובר על שערים שכבר מהכניסה עליהם מושכים את העין של כל מבקר באשר הוא. השערים בעלי יכולת עמידות גבוהה לאורך זמן והם מוסיפים לא רק הגנה על העסק או הבית אלא גם יופי, חן ורמת גמר גבוהה ביותר שניתן למצוא רק באלומיניום.

מה זה שערים מאלומיניום?

שערים מאלומיניום הם שערים אשר עשויים מחומר האלומיניום. מדובר על שערים מרהיבים ביופיים, עם יכולת עמידות גבוהה לאורך זמן רב. השערים קלים לשימוש ומגיעים במגוון עיצובים וסוגים שונים בהתאם לצרכים האישיים. כך שאם אתה בעל עסק גדול, יתאימו לך שערי אלומיניום גדולים יותר אשר יגנו על העסק שלך לאורך כל שעות היממה. אך, אם אתה אדם פרטי אשר רוצה לשמור על הבית הפרטי שלך, יתאימו לך שערים מאלומיניום קטנים יותר אשר יתנו מעה לכל הצרכים האישיים שלך.

איך בוחרים שער מאלומיניום?

בחירת שער אלומיניום נעשית בהתאם לצרכים שלך. אם מדובר על עסק בינוני או גדול ישנם שערים אשר יתאימו לו שלרוב יהיו גדולים. ההתאמה של שער אלומיניום נעשית ע”י איש מקצוע ותיק אשר עוזר לכך לבחור את השער אשר מתאים לצרכים האישיים שלך. ההתאמה של השער חוסכת לך כסף רב ומתאימה לך את השער אשר מתאים לצרכים האישיים שלך. מה שעוזר לך לקבל את השער שהכי מתאים לצרכים שלך.

תפעול שער אלומיניום?

את השער האלומיניום מתפעלים ידנית או חשמלית. כלומר אם החלטתם על שער ידני תצטרכו לצאת ולפתוח את השער לבאים אליכם, אך אם החלטתם על שער חשמלי ע”י שלט תוכלו לשלוט בשער שלכם לפתוח ולסגור אותו בפני לקוחות או בני המשפחה שלכם. רוב האנשים מעדיפים פתיחה חשמלית של השער במקום לצאת על מנת לפתוח אותו, את השער תוכלו לפתוח דרך הבית או דרך האוטו במידה והחלטתם על שער חשמלי אשר מופעל ע”י שלט.

למה כדאי לי לבחור בשער מאלומיניום?

לרוב משתמשים בשערים מאלומיניום על מנת למנוע בעיות פריצה שונות אשר מתבצעות בדירות קרקע ובעסקים שונים. שערים מאלומיניום מרתיע את הפורצים מראש, במיוחד אם מדובר על שער מאלומיניום חשמלי אשר יותר מסובך לגנב להיכנס דרכו. השערים כבדים וחזקים, באיכות וברמת גמר גבוהה, כך שהם מחזיקים לאורך שנים רבות. השערים מגיעים בסגנונות ועיצובים שונים כך שאתם מקבלים גם שער יפה וגם שער חזק. ניתן להשתמש בשערי אלומיניום כפריט דקורטיבי בין אם זה לגינה לבית או לעסק, ולכל מקום בו אתם צריכים הגנה.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

054-4942065

שערים לבית ולעסק ניתן לייצר מחומרי גלם שונים, ביניהם גם אלומיניום. שמו של אלומיניום בעברית הוא חמרן והוא יסוד כימי מתכתי נפוץ. האלומיניום הוא חומר אציל, קל משקל. יש לו עמידות גבוהה בפני חמצון והתפתחות קורוזיה, לכן הוא חומר אידיאלי לייצור מוצרים החשופים למזג האוויר כמו למשל שערים חשמליים וידניים.

שערים מאלומיניום איכותיים ועמידים לבית

בשנים האחרונות, מגיעות כנופיות פורצים לכל מקום. המשטרה אינה מצליחה להילחם בתופעה, לכן בעלי בתים רבים מתקינים שערים לבית מאלומיניום, זאת כדי להגן על רכושם וגם כדי ליהנות מתחושת הביטחון עם שער חשמלי יציב וחסין.

אף אדם אינו מעוניין לפגוש פורץ באמצע הלילה, לכן חשוב להתקין אמצעי מיגון יעילים ואפקטיביים כמו תריסי גלילה, שערים חשמליים בכניסה לבית וכן בחניון הפרטי, להציב גדרות ועוד. כאשר בוחרים שער חשמלי לבית, מומלץ לפנות לחברה מובילה כמו סופר שערים, החברה מסייעת ללקוח לקבל החלטות נכונות ומתאימה עבורו את סוג השער, המנוע ורמת הגימור.

החברה מייצרת את השער מחומרי גלם איכותיים ומאסיביים וגם כאלה העומדים בפני פגעי מזג האוויר, זאת כדי למנוע סדקים או פגיעות המערערות את יציבות השער ולהבטיח עמידות גבוהה בפני קורוזיה, ונדליזם, פגעי מזג האוויר ורוחות.

מומלץ להזין שער חשמלי מאלומיניום היודע כחומר אציל ועמיד מאוד. בנוסף, קל לעבוד עם אלומיניום בגלל הצפיפות הנמוכה של הרכיבים שלו. אפשר לצבוע את השער בשלל גוונים לבחירה ובהתאם לסביבת המגורים וצרכי הלקוח או תוכנית האדריכל.

שערים מאלומיניום – תפעול נוח ויעיל

כאמור, האלומיניום הוא חומר קל משקל, לכן קל לתפעל את השער המותקן בבית. בעבר היה נהוג להתקין שערים ידניים, כיום מומלץ להתקין שער חשמלי מאלומיניום עם מנוע איכותי ויעיל. לשפר את איכות החיים ולשלוט בשער בקלות ובנוחות.

ראוי לציין כי שערים לבית מאלומיניום יכולים להגיע בשלל גדלים ועיצובים, יש להתאים את השער לגודל הפתח הרצוי, אפשר לשלב בין כמה חומרי גלם ולעצב שער מקורי ומיוחד. כדאי לדעת כי שערים מאלומיניום נחשבים להכי איכותיים ועמידים. את השער החשמלי צריך להתקין בכניסה לבית, כאמצעי הרתעה ואבטחה ממדרגה ראשונה וכן גם לסגירת חניה פרטית ועוד.

אפשר להזמין שער לבית עם מנגנון סלרי המאפשר לפתוח ולסגור את השער באמצעות המכשיר הנייד. אפשר לחבר את השער לאינטרקום, ולהפעיל אותו באמצעותו, ויש אפשרויות תפעול נוספות.

כמו כן, חשוב לרכוש להדגיש כי שערים לבית מאלומיניום ומחומרי גלם אחרים, יש להזמין רק מחברה מקצועית המחויבת לכל התקנים של חומרי הגלם, רמת האיכות, ייצור וגימור גבוהים והתקנה מקצועית. ברכישה של שער חשמלי, אתם זכאים לאחריות ולשירות אדיב וזמין.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים מאלומיניום מחזיקים ביתרונות רבים. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר עסקים ולקוחות פרטיים מגלים את חשיבותו של השער החשמלי בכלל – וזה המורכב מאלומיניום בפרט. החל מעמידות גבוהה, שמירה על הפרטיות, סגנונות עיצוב שונים וכן הלאה – כדי שגם אתם תוכלו לקבל מענה מקצועי בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סופר שערים. חברה זו הינה מהמובילות בתחום השערים מאלומיניום, התקנתם של שערים חשמליים, גדרות אלומיניום, מחסומים לחניות פרטיות, פרגולות וכן הלאה.

היתרונות של שערים מאלומיניום

לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי שמירה על ביטחוננו האישי הינה בגדר ערך עליון. בין אם מדובר בשעות אותן אנו מעבירים בעבודה, בבית או עם חברים במקומות בילוי, יש לוודא כי אזורים אלו אכן מסתייעים באמצעי הביטחון המקיפים ביותר. חלק בלתי נפרד מכך כולל, לדוגמא, את התקנתם של שערים מאלומיניום. בין אם מדובר בשערים חשמליים בכניסה למשרד או לבית פרטי או שמא מדובר במחסום לחניה פרטית, אין ספק שמוצרים אלו מחזיקים ביתרונות רבים:

  • כאמור, שער מאלומיניום מסייע בשמירה על בטיחותם של הדיירים והעובדים במבנה.
  • כמו כן, הם מעניקים תחושת פרטיות גבוהה ואף יוצרים תחושת התרעה מפני זרים חשודים.
  • בנוסף, נדגיש כי אלומיניום הינו חומר גלם מומלץ ביותר. בזכותו ניתן יהיה ליצור שערים עמידים וחזקים; שערים אשר ילוו אתכם תקופות ממושכות – וישרדו גשמים חזקים וימי קיץ לוהטים.
  • מעבר לכך, ולאור גמישותו של האלומיניום, ניתן לעצב את השערים בהתאם לדרישות הלקוח. כך, תתקבל תוצאה אסתטית מרשימה ללא ספק.

נקודות משכנעות אלו יובילו אתכם לשלב הבא: חיפוש אחר חברה המתמחה בתכנון של שער מאלומיניום, ייצור שלו כמו גם הצבתו במיקום הרלוונטי. בהצלחה!

להיעזר בפתרון המתקדם ביותר

מעוניינים לשמור על החניה הפרטית שלכם? מעוניינים להציב שער מאלומיניום בכניסה למשרדי החברה? או שמא תרצו לשמור על פרטיותכם בזמן שאתם נמצאים בבית? מוזמנים ליצור קשר עם חברת סופר שערים.

שערים חשמליים מאלומיניום במחירים סופר אטרקטיביים

שערים חשמליים מאלומיניום

שער הכניסה לרכבים בכל מבנה יהיה בעל אלמנט עיצובי איכותי ומרשים. ולכן אין זה מפתיע לגלות כי לקוחות רבים מעוניינים להתקין שערים חשמליים מאלומיניום. שערים אלו מעוצבים בקפידה ומאפשרים לבעלי הכנסים לקבל מראה אחיד של כל הבית בגימור מושלם. ניתן לבחור עיצוב לשער מתוך מגוון עיצובים קיימים או ליצור ביחד עם אנשי המקצוע עיצוב חדש וייחודי לכם. בסופו של תהליך אתם תקבלו מוצר שיאפשר לכם ליצור הפרדה בין המרחב הציבורי למחרב הפרטי שלכם בצורה אלגנטית ויוקרתית. כך, כל מי שיכנס להחנות במבנה שלכם יכול להיות בטוח שהרכב שלו מוגן והפרטיות נשמרת לאורך כל הביקור.

שערים חשמליים מאלומיניום – קל משקל ונוח לתפעול

הבחירה להתקין שערים חשמליים מאלומיניום נובעת מתוך כמה יתרונות משמעותיים שיש לחומר זה. ראשית, אלומיניום הוא חומר קל משקל אשר לא דורש מכם להתקין מנוע חשמלי גדול ומגושם. שנית, את האלומיניום ניתן לעצב בקלות יחסית וליצור שערים חשמליים מהפנטים בעזרת אנשי מקצוע איכותיים. יתרה מכך, התקנת שערים חשמליים מאלומיניום היא התקנה מהירה ופשוטה יחסית שמאפשרת לך לקבל בקלות את המוצר שלכם. לאורך השנים אתם יכולים בקלות לבצע תחזוקה שוטפת ולשמור על השער ברמת תפעול גבוהה מאוד. במקרה צורך ניתן גם להזמין טכנאי שיבצע תיקונים קלים. זהו מוצר מבטיח שיכול לתת לכם שנים רבות של הנאה וביטחון בבית. צרו קשר עם חברת סופר שערים חשמליים כבר היום באתר או בטלפון 054-4942065 והבטיחו את התקנתו של השער החשמלי האיכותי והמעוצב ביותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ