צרו קשר
ּ

שערים חשמליים

בשנים האחרונות, אנו רואים יותר שערים מסוגים כאלה אשר מוצבים בחנויות, חניונים ואפילו בבתים פרטיים על הקרקע כמו וילות ועוד. מדובר על שערים אשר מתופעלים בצורה חשמלית, מה שעוזר להגן על הרכוש שלנו מפני גנבים ושאר עוברי אורח. השערים נוחים ונגישים ומקלים מאוד בחיי היום יום, במיוחד שמדובר על חניונים וחניות אשר משתמשים בהם באופן רציף.

מהם שערים חשמליים?

שערים חשמליים הם שערים אשר נמצאים במקומות פתוחים במשך כל היום כגון: חניונים, חנויות, מקומות עבודה שונים ועוד. מאחר שלא ניתן להשגיח עליהם 24 שעות ביממה, חשוב להתקין אותם בכניסה לחניה שלכם וכך להגן על החניה שלכם מפני אנשים זרים וגנבים אשר רוצים לפרוץ, במיוחד שמדובר על וילות שהם בקרקע. התקנת שער חשמלי עוזרת לכם לשמור על העסק שלכם או הבית שלכם במשך כל שעות היממה, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנשים לא רצויים לא יגיעו לחניה שלכם.

איך בוחרים שער חשמלי מתאים?

על מנת לבחור שער מתאים, חשוב לדעת מה הצרכים האישיים שלכם, ומה אתם מצפים שהשער שאתם בוחרים יעשה. אחרי שהחלטנו לשם מה אנו צריכים שער חשמלי ומה הצרכים שלנו, בין אם אנחנו עסק או אדם פרטי אפשר להתאים את סוג השער החשמלי אליכם. ישנם שערים שעולים ויורדים, שערים שנפתחים לרוחב ועוד. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בטרם החלטתם על שער עם מנוע חשמלי, איש המקצוע יסביר לכם על סוגי השערים הקיימים ויתאים אחד אשר מתאים לצורכך האישיים.

למה דווקא לבחור בשערים חשמליים?

עם שערים חשמליים תוכלו להיות מוגנים ובטוחים בבית או בעסק שלכם למשך כל שעות היממה. אתם אלו ששולטים בשער ע"י שלט ומחליטים מתי להפעיל אותו ומתי לא. כך שהשליטה היא בידיים שלכם, מעבר לכך השערים החשמליים מעוצבים בעיצובים יפים אשר משדרים יופי ויוקרה, והם מושלמים לכניסה בשער ראשי ולכל מקום אחר בבית שתחפצו בו. מודבר על שערים איכותיים ביותר שנותנים לכם את התמורה המלאה והכי חשוב ההגנה המלאה למשך כל שעות היום מפני גנבים ושאר עוברי אורח שונים. כך שאם שערים חשמליים לבית אתם יכולים להיות רגועים ושקטים למשך כל היום. כמו כן, ההתקנה של השערים מתבצעת תוך זמן קצר מהרגע שהחלטתם על סוג השער שאתם רוצים.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

054-4942065

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ