צרו קשר
ּ

שערים אוטומטיים

כשחושבים על שערים אוטומטיים ישר קופץ לראש שערים גדולים ומגושמים ממתכת כבדה, אשר מזכירים את השערים של פעם. אך כיום ניתן למצוא מגוון נרחב של שערים כאלה בעיצובים שונים. כך למשל תמצאו שער קטן עבור החניה הפרטית שלכם או שער גדול וחזק עבור העסק שלכם..

מהם שערים אוטומטיים?

שערים אוטומטיים הם שערים אשר מופעלים בצורה אוטומטית ללא מגע יד אדם. הם יכולים להיות מופעלים ע"י שלט מיוחד הפותח את השער ממרחק גדול, או ש"י שיחת טלפון למספר מסונכרן עם מנגנון של שער אשר מביא לפתיחת השער. האופציה המועדפת ביותר ע"י לקוחות היא האופציה הראשונה מכיוון, שאין צורך בשיחת טלפון, אלא רק שלט אשר נמצא אצלכם וכל מה שאתם צריכים זה ללחוץ עליו ולכוון לכיוון השער על מנת לפתוח אותו.

איך אדע איזה שער מתאים לי?

על מנת לדעת איזה שער מתאים לך, חשוב שתדע בשביל מה אתה צריך שער אוטומטי. אם מדובר על מפעל גדול אשר נכנסת אליו סחורה מדי יום, חשוב שיהיו שערים גדולים וכבדים כמו של פעם אשר יגנו על הסחורה אשר מובאת ונמצאת בתוך המפעל. אך במידה ומדובר על אבטחת חניה פרטית, אז שער אוטומטי לבית פרטי יספיק על מנת להגן עליה 24 שעות ביממה.

מה ההבדל בין שער אוטומטי לבין שער רגיל?

ההבדל בין שער כזה לבין שער רגיל, זה שבשער מסוג זה אתה זה ששולט על פתיחתו וסגירתו בהתאם לשיקוליך האישיים. אינך צריך מאבטח בשער אוטומטי, כל מה שאתה צריך זה השלט או שיחת טלפון מסונכרנת על מנת שתוכל לפתוח את השער. כמו כן, השער האוטומטי מגיע בעיצובים יפים והוא אינו מגושם לעומת השער הרגיל. עוד יתרון לשער האוטומטי שאין צורך שתחזיק שומר או שתפתח אותו בעצמך.

האם אוכל לעמוד במחיר?

המחירים של שערים אלה אינם יקרים. מדובר על שערים איכותיים, בעיצובים מרשימים ביותר ובצבעים שונים, אשר מספקים הגנה לצרכים האישים שלך. כמו כן, השערים קלים לתפעול ואינם מצריכים מאבטח אשר יעמוד בכניסה אליהם. השערים נותנים הגנה מלאה על מקום החנייה שלכם לאורך כל שעות היום ומונעים כניסה של זרים.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

054-4942065

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ