צרו קשר

  ּ

  על פי מה נקבעים מחירי שערים חשמליים?

  לפני הזמנה או התקנה של שער מהסוג החשמלי, כדאי שתדעו כמה דברים אודות שער חשמלי לבית מחיר. שער מסוג זה לא תקנו בכל יום וזה לא משהו שצריך לעשות ללא תכנון או מחשבה מראש. כשיש בידיכם את הטיפים הנכונים, תוכלו לבחור את השער הנכון – במחיר הנכון. לרשותכם בחברת סופר שערים מגוון פתרונות מעולים והתקנה מקצועית, במחירים נוחים.

  שער חשמלי לבית מחיר: טיפים חשובים

  • לכל סוג של שער טווח מחירים משלו – שערים חשמליים מגיעים בתצורות שונות. ישנם שערי כנף, שערים במבנה של תריסי אלומיניום, שערים מתרוממים, מחסומים חשמליים ועוד. זכרו שלכל סוג ישנו טווח מחירים משלו. כלומר אל תשוו בין מחירים של סוגי שערים שונים אלא בין דגמים מאותו הסוג.
  • מה משפיע על המחיר – ככלל, על המחיר של שער חשמלי משפיעים שני דברים מרכזיים. ראשית, גודל השער ושנית, סוג המנוע. על מנת לחשב בדיוק את מחיר השער בררו מהו מחיר השער למטר (לפי הסוג הרצוי לכם) ואת זה יש להכפיל במידות של השער. מחיר המנוע תלוי בגודל המנוע, בעוצמה ובהספק שלו וגם בטיב היצרן.
  • עיצוב, סטנדרטי או מיוחד – שערים חשמליים מסוג סטנדרטי נמכרים במחירים נוחים למדי. ככל שדרוש עיצוב מיוחד יותר, תכנון מקורי יותר או היבטים לא סטנדרטיים אחרים. כך צפוי המחיר להיות גבוה יותר.
  • בדקו האם המחיר כולל גם שירות ואחריות – שער חשמלי איכותי נמכר ומסופק עם תעודת אחריות. אם הציעו לכם שער חשמלי במחיר זול בצורה לא הגיונית, יכול להיות שהוא לא מגיע אם אחריות ועם שירות.

  מחירים נוחים ושירות ללא תחרות

  כשאתם קונים שער חשמלי לבית, מגיע לכם מחיר נוח ושירות ללא תחרות. בחברת סופר שערים ערוכים לספק לכם מגוון עצום של שערים. הן שערים סטנדרטיים והן שערים בעיצוב אישי, בהתאמה מלאה לסגנון הבית או החצר או החניה ומגוון פרגולות אלומיניום לבית ולגינה. השערים והפרגולות מיוצרים על ידי מסגרי החברה, בעלי ניסיון עשיר של שנים רבות. התאמת המנוע האיכותי מעניקה לכם שער חשמלי מצוין, במחיר הוגן ושירות לאורך כל הדרך.

  כמה שימושי היה המידע בפוסט?

  הקליקו על הכוכבים לדירוג

  Average rating 0 / 5. מספר הדירוגים: 0

  אין דירוגים כרגע.

  אנו מתנצלים שהפוסט לא היה מספיק שימושי עבורך

  עזרו לנו לשפר את הפוסט!

  נשמח אם ספר/י לנו איך ניתן לשפר אותו?

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ