צרו קשר
ּ

מנועים לשערים חשמליים

שער חשמלי תופס עבורך שתי ציפורים במכה אחת, ראשית, הוא מעניק לך ביטחון מלא, שכן שער חשמלי עשוי פלדה, לא יאפשר לאף אחד שאינו מבאי הבית להיכנס לשטח הפרטי שלך, ושנית, הוא מאפשר לך להחליק לחנייה שלך בסוף היום, מבלי לצאת מהרכב, ומבלי להתעכב. בנוסף לכך, שערים חשמליים מגיעים בשלל דגמים מרהיבים, וניתנים לייצור בהתאמה אישית.

מנוע לכל שער חשמלי

קיימים כמה סוגים של מנועים לשערים חשמליים, ועל מנת שהשער יפעל כראוי, יש להתאים לשער את המנוע הנכון. מומחה להתקנת שערים חשמליים ידע לייעץ לך גם בנוגע לסגנון הפתיחה העדיף של השער, על פי צרכיך, וגם לגבי סוג המנוע החשמלי הנדרש. אל תתפשר על מקצועיותו של האדם אשר מתקין עבורך את השער, שכן יש לכך השלכות ארוכות טווח על איכות החיים שלך, על בטחונך ובטחון יקיריך, ועל תפקודו התקין של השער לאורך זמן.

סוגי שערים

  • שער דו כנפי – שער חשמלי בעל שתי כנפיים, הנפתח כמו דלת, מתאים לשימוש בבתים פרטיים.
  • שער גרירה – שער חשמלי הנע על מסילה, שבדרך כלל ממוקמת למטה, כמו דלת הזזה. שער מאוד חזק ובטוח, מתאים לחניונים ומפעלים.
  • שער נגרר קונזולי – שער נגרר שהוא כאילו מרחף, מכיוון שאינו נגרר על גבי מסילה על הקרקע, אלא אל מסגרת צידית.שער קונזולי מתאים למקומות בהם הקרקע אינה ישרה.
  • קורה קונזולית – זו קורה, המונעת על ידי מנוע צידי, והיא נראית כמרחפת. כאשר היא מורדת, היא מונעת כניסה ויציאה של רכבים. קורות קונסוליות נפוצות מאוד בשימוש בחניונים.
  • שער גלילה – שער הנסגר כמו תריס גלילה, וחוסם הרמטית את החנייה. שער גלילה מתאים לבתים פרטיים, ואף לכניסה לחניון של בתים משותפים, ויתרונו הגדול בכך שהוא מונע כל אפשרות של גרימת נזק לרכב, או חדירה לחניה.

סוגי מנועים

כאמור, קיימים כמה סוגים של מנועים לשערים חשמליים:

  • מנוע אלקטרו מכאני – מנוע קטן ונפוץ, מתאים לשימוש עבור שערי הזזה, שערי גלילה, וכן עבור שערי כנף. מגיע בגדלים, כוחות והספקים שונים. יש לדאוג לבקר בטיחות שימנע סגירת השער אם איננו פנוי.
  • מנוע חשמלי לשער גלילה
  • מנוע הידראולי – מתאים לשער דו כנפי במקומות בהם יש כניסות ויציאות מרובות, כמו בתי עסק וחניונים.

מקצוענות

את סוג השער החשמלי המתאים עבורך, וכן את המנוע שיתאים לשער, יש לקבוע בתשומת לב, ובעזרת ידע וניסיון, שנצברו במהלך שנות עבודה בשטח. התאמה והתקנה של מנועים לשערים חשמליים היא עבודה מקצועית, ולכן, בבואך להתקין שער חשמלי בכניסה לחנייה שלך, עשה זאת בעזרתו ובעצתו של בעל מקצוע מנוסה ואמין. התפשרות על התקנה לא מקצועית תעלה לך ביוקר בהמשך הדרך, ועדיף להיות בטוח, ולמנוע עגמה ומפח נפש. לכן, פנה לחברה מנוסה בהתקנת שערים חשמליים, בקש המלצות מלקוחות עבר, ובדוק שהמתקין הוא מיומן ומנוסה.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

054-4942065

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ