צרו קשר

  ּ

  גדרות אלומיניום

  פירוש הביטוי “ביתו של אדם הוא מבצרו”, הוא כי בביתו, אדם זקוק לתחושת ביטחון ופרטיות. ביטחון ופרטיות תורמים ליצירת אווירה של שקט ושלווה. זה מאפשר לבני הבית לחיות חיי רווחה. חיים שאינם מופרעים על ידי רעשים ומפגעים מן הסביבה החיצונית. כדי שזה יקרה, הבית זקוק לגדר, שתתחום את שטחו, ותהווה חיץ בין העולם הסואן שבחוץ. ובין השקט והמנוחה שבין כותלי הבית. גדרות אלומיניום מהוות פתרון אמין, בטוח, אסתטי וזול עבור מי שמעוניים לגדר את חצרו.

  יתרונות של גדרות אלומיניום:

  הגדרות עמידים יותר מגדרות עץ או ברזל. הן אינן מחלידות, מתקלפות, או נשרטות בקלות. מכיוון שצבען מיושם בתהליך הייצור, ולכן עמיד במיוחד. התקנת גדר אלומיניום תחסוך מכם את הדאגה למראה הגדר או חוסנה בחלוף שנים מספר. היא תלווה אתכם בהצלחה שנים רבות.

  האלומיניום הוא חומר נוח לעבודה, וקל להתאימו לכל תוואי, ולכל תנאי שטח. כתוצאה מכך, גדרות אלומיניום הן פתרון מעולה עבור גדרות שיש להתקין במשטחים מאתגרים, משופעים. משטחים בעלי מתאר יוצא דופן. להבדיל מגדרות עץ או ברזל, אשר בתוואי לא ישר זקוקות להתקנה מורכבת על ידי מומחים גדרות האלומיניום מהוות חומר שקל הרבה יותר לעבוד איתו.

  מגוון עיצובים לגדרות:

  גמישותו של האלומיניום, הקלות בה ניתן לעצבו בצורות שונות, והיכולת לצבוע אותו בתהליך הייצור, מאפשרות אינספור עיצובים יצירתיים ומרהיבים. תוכלו לעצב גדר במראה נקי ומודרני, גדר רומנטית, או גדר במראה קלאסי, כיד הדמיון, ועל פי טעמכם ונטיות ליבכם. להבדיל מן העץ, האלומיניום ניתן לכיפוף וכך מתאפשרות אינספור וריאציות ייחודיות, תכונה נוספת של האלומיניום היא קלות החומר, המאפשרת טווח נרחב יותר של עיצובים, בשונה מן הפלדה הכבדה.

  תחזוקה, מחיר והתקנה:

  כאשר מתקינים גדר לבית, יש לקחת בחשבון את התחזוקה השוטפת שלה, ומה תחזוקה נכונה של הגדר תתבע מכם. גדרות עץ זקוקות לצביעה מדי מספר שנים, ואילו גדרות פלדה חשופות לקורוזיה וחלודה. לעומתן, גדרות אלומיניום שומרות על מראן וצבען, ואינן מחלידות בבואן במגע עם חמצן. בנוסף לכל היתרונות אותם ציינו, גדרות אלומיניום הן פשוטות וקלות להתקנה עד כדי כך, שקיימות חברות המשווקות דגמים להתקנה עצמית. כמו כן, מחירן של גדרות אלומיניום זול יחסית, וכשמביאים בחשבון את עמידותן וצרכי התחזוקה המינימאליים שלהן, יתרונן מבחינת עלות תועלת נראה ברור מאליו.

  גדר אלומיניום לפי בחירתך!

  כל התכונות והיתרונות שציינו לעיל, הופכים את גדרות האלומיניום לאחת האופציות המועדפות. במיוחד עבור בתים פרטיים ועבור עסקים. מחיר נוח, מגוון דגמים וצבעים, מינימום תחזוקה. וגם אפשרויות התקנה בלתי מוגבלות הופכים את גדר האלומיניום לגדר הטובה עבור הבית או העסק שלכם. כל שנותר לכם לעשות כעת, הוא למצוא חברה מקצועית ומנוסה, המייצרת ומתקינה גדרות אלומיניום, לבחור את הצבע ואת העיצוב, ולקבוע מועד להתקנה. הצוות שלנו ידאג שהגדר שלכם תותקן במקצועיות ובמהירות, ותשרת אתכם שנים רבות. נשמח לעמוד לשירותכם.

  תכנון, ייצור והתקנה של שערים אוטומטיים!

  054-4942065

  כמה שימושי היה המידע בפוסט?

  הקליקו על הכוכבים לדירוג

  Average rating 0 / 5. מספר הדירוגים: 0

  אין דירוגים כרגע.

  אנו מתנצלים שהפוסט לא היה מספיק שימושי עבורך

  עזרו לנו לשפר את הפוסט!

  נשמח אם ספר/י לנו איך ניתן לשפר אותו?

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ