צרו קשר

  ּ

  איך נקבעים מחירי שערים אוטומטיים?

  איך קובעים מחירים לשערים אוטומטיים? איך אתם יודעים אם הציעו לכם שער אוטומטי במחיר הוגן או שאולי מנסים לעשות קופה על חשבונכם? בחברת סופר שערים מקפידים להציע ללקוחות מחירים הוגנים למוצרים מעולים. מייצרים ומתקינים שערים מאיכות גבוהה, במחיר נוח.

  מה חשוב שתדעו על מחירי שערים אוטומטיים

  השער האוטומטי איננו מיוצר בגרסה אחת וגם לא במידה אחת. לצורך ההתקנה, מקובל כי המסגר מגיע ולוקח מידות. אחר כך מתכננים את השער ומשלבים בו מנוע אחד או אפילו יותר מאחד. אלה כמה דברים שחשוב לכם לדעת, על המחירים של השערים:

  • רק לאחר ביצוע מדידות, ניתן לקבל הצעת מחיר מלאה – העלות של השער האוטומטי מתבססת בין היתר על כמות החומר שבו משתמשים ועל זמן ההתקנה. במילים אחרות, ככל שהשער צפוי להיות גדול יותר, כך מחירו גבוה יותר. מתקין הוגן ישמח לציין בפניכם מהו המחיר למטר רבוע. המסקנה: רק אחרי שבוצעו מדידות והוחלט על גודל השער החשמלי, אפשר יהיה לפרט לכם את מחיר השער.
  • האם המנוע החשמלי נמכר במחיר אחיד – שערים אוטומטיים תמיד מצוידים במנוע חשמלי ולפעמים גם בשניים (כך בשער חשמלי עם שתי כנפיים נפרדות). במחירו הסופי של השער צריך להביא בחשבון את עלות המנוע. מחיר המנוע נקבע על פי איכות המנוע, סוג היצרן, כוח המנוע ועוד. בהצעת מחיר להתקנת השער, בדקו כמה עולה המנוע, בנפרד מההתקנה.
  • תקני איכות – שערים אוטומטיים שעומדים בתקני איכות מחמירים נחשבים לטובים במיוחד. שימו לב ששער שעומד בתקנים מחמירים נחשב לאיכותי יותר ובדרך כלל יהיה יותר יקר מדגם שלא עומד בתקן.
  • מחיר לייצור בהתאמה אישית – שערים אוטומטיים בעיצוב שגרתי יהיו בדרך כלל יותר זולים ביחס לשערים שבונים בהתאמה אישית. שער עם מאפיינים מיוחדים, מתאים לעיצוב אדריכלי או ללקוחות בעלי תודעה עיצובית.

  שערים במחיר משתלם במיוחד

  מתלבטים באיזה סוג של שער לבחור ועדיין לא מצאתם את הפתרון המתאים עבורכם? רוצים שער במחיר הוגן, באיכות גבוהה? חברת סופר שערים מתכננת, מתקינה ומשווקת מבחר ענק של סוגי שערים. שערים חשמליים, אוטומטיים ומחסומים במחירים משתלמים.

  כמה שימושי היה המידע בפוסט?

  הקליקו על הכוכבים לדירוג

  Average rating 0 / 5. מספר הדירוגים: 0

  אין דירוגים כרגע.

  אנו מתנצלים שהפוסט לא היה מספיק שימושי עבורך

  עזרו לנו לשפר את הפוסט!

  נשמח אם ספר/י לנו איך ניתן לשפר אותו?

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ