צרו קשר
ּ

איך לבחור שערים חשמליים?

שערים חשמליים המלצות מתאימות יאפשרו לכם לבחור טוב יותר, את השער הנכון. ההמלצות יעזרו לכם להימנע מטעויות כשבחורים חברה להתקנות וגם תדעו כיצד להתמודד עם תקלות או בעיות. באדיבות חברת סופר שערים המתמחה בשערים חשמליים ופרגולות אלומיניום, קבלו כמה המלצות שמתאימות לפני התקנת שער אך גם לאחר התקנה.

שערים חשמליים המלצות שכדאי לדעת

  • הכירו את סוגי השערים הקיימים – אם אתם רוצים להתקין שער חשמלי, מומלץ שתכירו את הסוגים השונים של השערים הקיימים. לדוגמא, קיים שער בעל תצורת כנפיים (עם כנף אחת או שתיים). שער חשמלי מסוג אחר נפתח ונסגר בתנועת גרירה, על מסילה תחתונה או עילית. בחניות מסוימות יתאים להתקין שער במבנה של מחסום חנייה פרטית ויש גם שערים מתרוממים וכן שערי גלילה דמויי תריסים מאלומיניום.
  • בחרו חברת התקנות מנוסה – לצורך התקנת שער חשמלי בחרו חברה שמתמחה באספקת שירות כולל. חברה מנוסה שגם מתכננת, גם מייצרת וגם משווקת שערים חשמליים. בדקו כמה שנים פועלת החברה, מי מנהל אותה, מהו הסטנדרט המקצועי שלה. אם זו חברה שיש לה המלצות, אפשר להניח שגם אתם תהיו בידיים טובות.
  • תפעול ותחזוקה – אם נתקלתם בתקלה בשער שהותקן, בדקו האם יש לכם אחריות בתוקף. בכל אופן, פנו לטכנאי ותארו את התקלה. לעיתים מדובר בתקלה תפעולית שאפשר לסדר לבד. בנוסף, תחזוקה נכונה תאפשר לכם ליהנות ממקסימום נוחות עם מינימום בעיות.
  • בקשו הסבר על מנגנון ההפעלה החשמלי – לפני ההתקנה, בקשו לקבל הסבר מפורט על מנגנון ההפעלה החשמלי. וודאו שאתם מבינים היטב כיצד פותחים וסוגרים את השער אך אל תסתפקו בזה. מומלץ שתשאלו מה עושים אם יש תקלה ולא ניתן להשתמש בהפעלה החשמלית. בשערים איכותיים ישנה אפשרות לעקוף את ההפעלה החשמלית ולפתוח או לסגור את השער בצורה ידנית.

החברה המומלצת לשערים חשמליים

דרוש לכם שער חשמלי מעולה לחניה הפרטית, לבית המשותף, לחניון ולכל מקום? לשירותכם חברת סופר שערים, עם פתרונות מהשורה הראשונה. מגוון רחב לבחירתכם, של שערים לבית פרטי או לעסק, תכנון, ייצור והתקנה במקום אחד. מספקים גם שירותי תיקון ותפעול, תחזוקה והדרכה לכל לקוח, בזמן ההתקנה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ