צרו קשר

  ּ

  חברת סופר שערים הוקמה ב 2006 על ידי ג’ורג’ צינם, מהנדס במקצועו. החברה כוללת צוות מקצועי העוסק בעיצוב ,תכנון וייצור שערים אוטומטיים, שערים מאלומיניום, דלתות אוטומטיות, תריסי גלילה חשמליים וכל עבודות המסגרות. החברה גאה באנשי המקצוע שלה שהם מהמובילים בתחום והמקצועיות עומדת לנגד עיניהם באופן קבוע על מנת להעניק ללקוחות את הידע והמומחיות שלהם ומבטיחים בניית מוצר מעוצב ויפה מחד ועמיד מאידך.

  שערי כניסה מהווים את פתחו החיצוני ביותר של הבית ממנו נכנסים ויוצאים אנשים. שערי כניסה בדרך כלל מותקנים בשילוב גדר התוחמת את החצר. השערים בימינו מיוצרים משלל חומרים שונים ביניהם ברזל, אלומיניום או יציקת מתכת. קיימים מספר סוגים של שערי כניסה לחצר ולכניסת הבית, ביניהם שערי כנף, שערים ידניים, שערים נגררים ידנית או ע”י מנוע חשמלי, שערי הרמה וכל סוגי הפתרונות הקיימים. אנו מייצרים שערים בשלל צורות ייחודיות ומקוריות בשילוב גדר תואמת. אנו מקפידים לעמוד בסטנדרטים אלה בכל הפרויקטים שאנו מקימים תוך כדי שמירה על רמת שירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר, עמידה בלוחות זמנים וזמינות וגמישות של צוותינו, בנוסף למוצר האיכותי שאנו מציעים.

  תחומי הפעילות של חברתנו כוללים:

  • התקנת מנועים לכל סוגי השערים: נגררים, כנפיים, דלתות מוסך , מחסומים.
  • מתן שירות לחברות וחניונים גדולים, לועדי בתים ובתים פרטיים.
  • מכירת קיטים כולל הסברים להתקנה עצמית.
  • מוצרי פרזול לשערים כולל גלגלים, מובילים, צירים ועוד.
  • ההצלחה של לקוחותינו היא ההצלחה שלנו!
  • אנו מספקים שירות מקצועי, אמין ומהיר לכל סוגי המערכות והשערים.

  חברת סופר שערים עוסקת בעיצוב, תכנון וייצור שערים אוטומטיים, דלתות אוטומטיות, תריסי גלילה חשמליים וכל עבודות המסגרות. אנו מבצעים את כל סוגי העבודות, מכל סוגי החומרים, כולל אלומיניום. ייצור שערים מאלומיניום דורש מומחיות מיוחדת ולנו בסופר שערים יש את המומחיות הזאת.

  החומרים איתם אנו עובדים, עוברים תהליך פסיבציה. בתהליך זה אנו מצפים את האלומיניום בשכבה שמגנה עליו מפני קורוזיה ואח”כ מצפים בשכבת מגן נוספת ע”י צביעה אלקטרו-סטטית.

  אז למה סופר שערים? בגלל האיכות, המקצועיות והשירות.

  כבר ממבט ראשון תראו את ההבדל!

   

  תכנון, ייצור והתקנה של כל סוגי השערים!

  054-4942065

  צור קשר לקבלת הצעת מחיר!

   ּ
   למעלה

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ